O nás

Naše biofarma se nachází v karlovarském regionu uprostřed nádherné přírody na hranici ochranného pásma vodního zdroje vodní nádrže Žlutice.

Zabýváme se chovem koní, skotu, prasat, ovcí, koz a drůbeže a pěstováním obilovin, brambor, ovoce a bylin v harmonickém souladu s přírodními zákony.

Naší filosofií je ekologické hospodaření. Produkty naší činnosti si můžete objednat a odebrat přímo z naší farmy. 

Naše produkty

Pravidelně nabízíme k prodeji čerstvé telecí nebo jehněčí maso z našich vlastních chovů. A také výpěstky z našich polí a sadů - brambory, byliny, ovoce a jiné.

Máte-li o naše produkty zájem, kontaktujte nás předem pro aktuální nabídku a objednání. Pokud bude požadovaný produkt k dispozici rádi s Vámi domluvíme možný termín prodeje.

Jízdy na koni

U nás si mohou zajezdit jak zkušení jezdci, tak i začátečníci, děti i dospělí. 

Jste-li začátečník, absolvujete u nás nejprve výukové lekce na jízdárně, kde se seznámíte s koněm, naučíte se, jak ho sami ovládat, jak pobízet i bezpečně zastavit. A to nejdůležitější: jak na koni správně sedět, aby jízda byla příjemná Vám i koni. 
Délka trvání výukové lekce či počet lekcí na jízdárně bude určeno našim zkušeným lektorem na místě podle Vašich zkušeností. Pokud budou Vaše dovednosti pro jízdu na koni dostatečné, pak je možné vyrazit s doprovodem na vyjížďku na koni do přírody.

Jste-li zkušený jezdec bez platné licence vydané Českou jezdeckou federací, projdete před vyjížďkou do přírody ověřením Vašich dovedností na jízdárně. Po prokázání dovedností pro jízdu na koni můžete vyrazit s doprovodem na projížďku do okolní přírody.

Vyjížďka do přírody trvá většinou 60 minut, po předchozí domluvě je možné i prodloužit. Tempo vždy přizpůsobujeme nejméně zkušenému jezdci. Kolem Verušic je mnoho nádherných míst, kterými se vyplatí projet.

Kontakty

Ivana Pánková
Verušice 5
364 52 Žlutice

mobil: +420 607 952 125
email: pankovaivana@centrum.cz
Kde nás najdete